חיוג לסין במחיר 33 אגורות לדקה

אין צורך בקודי חיוג או סיסמאות מיותרות, אין דמי מנוי חודשי ואין שום תעריף או חיוג נוסף!! אתה משלם רק על הדקות שדיברת. הטען את חשבונך במינימום של 20 ש"ח דרך פאייפאל או אפליקציית Bit ודבר איתם עד שהכרדיט בחשבונך יגמר.

נסו אותנו בחינם!!!

מלא את פרטייך ונשלח לך מייל עם שם משתמש וסיסמא לאפליקצייה שלנו, תתחיל להוציא שיחות על חשבוננו... אהבת? מתאים לך? תוכל תמיד להטעין את חשבונך

שם מלא
דואר אלקטרוני
מספר נייד
לא מעוניין להשאיר פרטים? צלצל אלינו 03-762-15-99 או שלח מייל ל: [email protected] ונפתח לך חשבון עם כרדיט להתנסות בחינם.

Comments are closed.

שאלות... ותשובות


לא הבנתי... מה אתם מציעים בעצם?

אנו מציעים לך את הדרך הנוחה והזולה ביותר להתקשר מכל מקום בעולם לכל מקום בעולם (כן..גם לניידים) בעזרת האפליקצייה שלנו

הבנתי.. ואיך אדע שהאפליקציה שלכם טובה??

אנחנו חושבים שהדרך הטובה ביותר לשכנע אותך היא לתת לך להתנסות להוציא שיחות על חשבוננו...
פשוט התקינו את האפליקצייה שלנו, מלאו את הפרטים שלכם בטופס למעלה ואנו נשלח לכם שם משתמש וסיסמא לאפליקציה ותתחילו להוציא שיחות לחו"ל. כל התהליך לוקח 3-4 דקות...

נניח שאהבתי... איך אני מטעין את החשבון שלי?

אם אחרי שהוצאתם שיחות על חשבוננו מצאתם שהאפליקציה נוחה לכם, תוכלו להטעין את חשבונכם אצלנו על ידי תשלום באפליקציית BIT או Paybox, דרך PayPal, כרטיס אשראי או העברה בנקאית. מינימום העברהשל 20 ש"ח.

יפה.. איך קוראים לאפליקציה שלכם?

לאפליקציה קוראים YourDialer , ואפשר להוריד אותה כאן: ( Android, , iPhone) אל תשכחו להשאיר את הפרטים שלכם בטופס כדי שנוכל לשלוח לכם שם משתמש וסיסמא להתנסות

יש דמי מנוי?

לא!

יש תשלום חודשי?

לא!

יש איזה שהוא תשלום מעבר לעלות השיחות?

לא! תשלם אך ורק את מחיר השיחות

האם אני צריך להשתמש בכסף שהפקדתי בזמן מוגבל?

לא! אתה יכול להפקיד היום 30 ש"ח (לדוגמא) והכסף הזה ישאר בחשבונך עד שתנצל את כולו

ואם אחרי שהשתמשתי בשירות שלכם תקופה מסויימת החלטתי שאני לא רוצה עוד.. מה יהיה עם יתרת הכסף שלי?

בכל שלב אתה רשאי לבקש את יתרת הכסף בחזרה

האם אני חייב טלפון חכם כדי להנות מהשירות שלכם?

לא! אם יש לך מחשב בבית תוכל להתקין את התוכנה שלנו ובעזרתה להוציא שיחות

אפשר לקבל תמיכה או עזרה?

בכיף, אתם יכולים להתקשר אלינו למספר 03-762-15-99 או שלחו לנו מייל ל: [email protected] עם השאלות שלכם ועם הפרטים שלכם ואנו נצור אתכם קשר מייד

האם אני יכול להשתמש באפליקצייה גם בחו"ל?

כמובן! ניתן להשתמש באפליקצייה בכל מקום בעולם וכל עוד יש לך אינטרנט (WiFi או 3G), תוכל לחייג גם לכל מדינה בעולם או למשפחה שלך בישראל.

האם יש אפשרות להגדיר Caller Id באפליקצייה?

כן. אפשרות ה- Caller Id נותנת לך את האופציה לבחור מה יראה החבר שאליו אתה מתקשר, מספר חסוי או את המספר שלך. אם אתה רוצה להגדיר שהחברים יראו את השיחה כשיחה ממך הכנס להגדרות באפליקצייה והוסף Caller-Id.

איך מתבצע הליך הוספת Caller-Id?

במידה ואתה רוצה ששיחות שאתה מוציא דרך חשבונך אצלנו יצאו עם המספר האמיתי שלך, על המערכת לוודא שאכן אתה בעל המספר הזה... לצורך כך המערכת תחייג אליך והודעה אקטרונית תקריא בפניך קוד של 4 ספרות. את הקוד הזה תזין באפליקצייה ובסיום, המערכת תאפשר לך להוציא שיחות עם המספר המזוהה שלך. בכל שלב תוכל לחזור ולבחור להוציא שיחות ממספר לא מזוהה (מספר חסוי)